Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Squadrons na konsolach jednak z obsługą joysticków

Funkcja pojawi się w aktualizacji.

Twórcy Star Wars Squadrons poinformowali, że konsolowa wersja gry jednak umożliwi zabawę za pomocą klasycznych joysticków.

Wcześniej twierdzono, że obsługa wspomnianych kontrolerów pojawi się wyłącznie na PC. Teraz dyrektor kreatywny produkcji - Ian S. Frazier - ujawnił na Twitterze, że podobną funkcję twórcy dodadzą do edycji PS4 i Xbox One w pierwszej aktualizacji tytułu.

Deweloper zaznacza, że w planach jest opcja rozgrywki za pomocą nie tylko standardowych joysticków, ale także zestawów typu HOTAS, czyli wyposażonych w przepustnicę. Uprzedza jednak, że kompatybilne będą tylko urządzenia przygotowane z myślą o konkretnej konsoli.

Star Wars Squadrons ukaże się 2 października na PC, PS4 i Xbox One. Gra zadziała też na nowych platformach w ramach wstecznej kompatybilności. Produkcja to strzelanka z udziałem kosmicznych myśliwców - wcielimy się w pilotów Nowej Republiki i Imperium.

Zobacz na YouTube

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Star Wars: Squadrons

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze