Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: nurkowanie, dotarcie do Drzewa Początku, ucieczka przed statkiem

Rozdział 4 - kontynuujemy wędrówkę przez dżunglę.

Po dotarciu do Tarffula i Marii w ramach kampanii fabularnej Star Wars Jedi: Fallen Order, otrzymasz kolejny cel, polegający na dotarciu do Drzewa Początku. Pamiętaj, że od tego momentu bohater posiada aparat tlenowy, dzięki któremu może nurkować i bez ograniczeń przebywać pod wodą.

Zacznij od zeskoczenia z platformy i wskoczenia do wody. Zacznij kierować się w kierunku celu pokazanego na holomapie. W pewnej chwili nie będziesz mógł przepłynąć dalej. Zanurkuj wtedy i kontynuuj drogę pod wodą przepływając przez stalowe obiekty (1). Dotrzesz do miejsca z rośliną - wskocz na nią i złap się pnączy na ścianie, po których wejdź na górę.

Na miejscu rozpraw się z oddziałem szturmowców oraz Slyyygami, które z nimi walczą. Wskocz do jeziorka (2) i przepłyń dalej pod wodą.

Trafisz do jaskini, przez którą przejdź, na końcu zjeżdżając po pochylni. Wskocz na ścianę i zacznij kierować się w prawo oraz w górę. Musisz się spieszyć, aby nie zostać złapanym przez zabójcze rośliny (3). Następnie przeskocz szybko po mięsożernych roślinach, dostając się do kolejnej ściany z pnączami.

Udaj się w prawo i w dół, ponownie uciekając przed kwiatami. Kontynuuj, aż dotrzesz na plac ze szturmowcami. Pokonaj ich, po czym rzuć się na linę (4) i przeskocz na ścianę (5). Na górze wskocz do jeziorka, zanurkuj i przepłyń dalej. Kontynuuj, aż dotrzesz do długiej liny, po której zacznij wspinać się na górę.

Skorzystaj z punktu medytacji i udaj się w lewo. Wskocz na roślinę (6), a po wybiciu się przebiegnij po drewnianej ścianie (7). Trafisz na platformę z kilkoma przeciwnikami, w tym szturmowcem czystki. Jego ataki są silne, ale powolne, dlatego unikaj ich i atakuj, kiedy nadarzy się okazja.

Ucieczka przed statkiem

Po starciu przejdź przez drewniany most. Kontynuuj, aż dotrzesz do końca drogi, prowadzącej do drewnianej platformy.

Na miejscu pojawi się wrogi statek latający z Dziewiątą Siostrą (8). Po scence rozpocznie wrogowie rozpoczną ostrzał, a Cal zacznie zjeżdżać po błotnistej ścieżce.

Omijaj przeszkody, a na końcu zacznij przeskakiwać po mięsożernych roślinach (9) oraz przebiegać przez ścianę (10). Dotrzesz do pnączy, po których zacznij kierować się w lewo i w dół, po czym zeskocz na dół i rozpocznij kolejny ślizg po błocie.

W dalszej części ucieczki przed statkiem będziesz musiał wykazać się refleksem, ponieważ bohater będzie musiał przeskakiwać po kolejnych roślinach (11), a także szybko przebiegać po ścianach na swojej drodze.

Na końcu pościgu statek zostanie zaatakowany przez wielkiego ptaka (12), który doprowadzi do jego eksplozji.

Następnie: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: Drzewo Początku, wielki ptak, salto, podwójny miecz, Dziewiąta Siostra (boss)

Spis treści: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Star Wars Jedi: Upadły Zakon - Kashyyyk: Tarfful, Maria, Zarośnięta Przełęcz, Kraina Cieni, aparat tlenowy

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze