Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sporo nowego w Dying Light 2. Tryb fotograficzny i pierwszy „rozdział”

Wszystko za darmo.

Dying Light 2 doczekało się dzisiaj kolejnego rozszerzenia. Aktualizacja jest całkiem spora, ponieważ wprowadza pierwszy darmowy „rozdział” treści - In the Footsteps of a Nightrunner.

Poza zawartością, wydarzeniami i systemami związanymi z tym elementem, wprowadzono także długo oczekiwany tryb fotograficzny, pozwalający wykonywać cyfrowe zdjęcia w świecie gry.

W ramach rozdziału zadaniem gracza jest pomóc Harperowi, Nocnemu Biegaczowi z dawnych lat, w walce z zombie, którzy zagrażają mieszkańcom Miasta. W zamian otrzymamy dostęp do potężnego wyposażenia.

Aby je zakupić, musimy najpierw zebrać próbki mutacji z ciał Specjalnych Zarażonych oraz nabyć unikalne Tokeny Harpera, w miarę budowania zaufania „między Wami a Waszym Agentem” - mowa o nowym systemie rang.

Są też codzienne i cotygodniowe zadania specjalne, czy też kolejni wrogowie: Zmutowani Zarażeni, tacy jak Volatile Tyrant czy Volatile Hive. Jak można oczekiwać, podobnych rozdziałów z darmowymi atrakcjami będzie w przyszłości więcej.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze