Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man Miles Morales - Szpiegostwo przemysłowe

Szukamy telefonu Phin w laboratorium Roxxon.

Po spotkaniu z Phin podczas misji Odnawianie znajomości przyszedł czas na odnalezienie jej telefonu w laboratorium Roxxon. Udaj się na miejsce, by rozpocząć kolejne zadanie główne w Spider-Man Miles Morales.

Przed sobą zobaczysz wejście do budynku (1). Niestety, nie wejdziesz przez szyb wentylacyjny, dopóki nie zrobisz zwarcia w skrzynce (2). Zlikwiduj wrogów, którzy stoją na ziemi, a potem otwórz skrzynkę, by użyć umiejętności mocy jadu na generatorze. W ten sposób zniwelujesz barierę i wejdziesz do wieżowca przez szyb (1).

Przejdź przez szyb wentylacyjny. Po drodze unieruchom wentylatory pajęczą siecią (wyceluj L2 i wciśnij kilkukrotnie R1). Kiedy dojdziesz do rozwidlenia, skręć w lewo (3). Przejdziesz do pomieszczenia. Gdy będziesz na suficie, zeskocz na metalowe przęsła, a potem wskocz przez otwór w ścianie (4).

W dalszej części lokacji opuść się na linie, aby przedostać się na teren laboratorium Roxxon. Kiedy będziesz już na dole, użyj kamuflażu (strzałka w górę na krzyżaku), aby ukryć się przed strażnikami i przejdź kolejnego pomieszczenia, gdzie spotkasz wujka w kostiumie Prowlera. Wręczy ci miny zdalne, nowy gadżet, który możesz wykorzystać w walce.

Po zakończeniu filmu, Spider-man będzie stał na rurze. Wskocz do szybu, by przedostać się do sali, gdzie przebywają przeciwnicy. Użyj miny zdalnej, by się ich szybko pozbyć. Podświetl obiekty (R3), by odnaleźć bezpieczniki, gdzie możesz umieścić miny. Jeśli nie chcesz ich zlikwidować po cichu, możesz też stanąć z nimi w szranki. Kiedy ich pokonasz, przejdź do kolejnego szybu wentylacyjnego (5).

Korytarzami przejdziesz do pomieszczenia z kolejną grupą strażników. Odnajdziesz tam komputer (6), który podświetli na mapie wszystkie pozostałe laboratoria Roxxon w mieście, którymi Spider-Man powinien się zająć (są to aktywności dodatkowe, którymi możesz się zająć później).

Za komputerem (6) znajduje się otwór (7) prowadzący do reaktora. Wyeliminuj strażników, którzy stoją na niżej położonych platformach. Kiedy ich pokonasz, zejdź na poziom z wiatrakiem.

Uruchom mechanizm (8) i szybko strzel w niego z sieci, aby go zablokować. Następnie wyrwij kable (9), aby unieruchomić wiatrak. Teraz możesz zejść na dół i zabrać telefon Phin. Obejrzyj film, jaki odtworzysz na smartfonie.

Następnie wskocz na platformę, gdzie znajduje się reaktor i podejdź do niego, by go zniszczyć. Osłabiony opuść laboratorium. Po ścianie przejdź do pomieszczenia, w którym zmierzysz się z w długiej bitwie z wrogami. Przeciwnicy będą nacierać falami. W pewnym momencie wujek Aaron poinformuje cię, że pociąg niedługo nadjedzie. Wówczas, przez dziurę w ścianie (10), wyskocz z pomieszczenia.

Od tego momentu będziesz bezpieczny, a misja zakończy się rozmową Spider-mana z Prowlerem na dachu kolejki metra.

Następnie: Spider-Man Miles Morales - Potajemnie w Undergroundzie

Spis treści: Spider-Man Miles Morales - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Spider-Man Miles Morales - Odnawianie znajomości

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze