Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man Miles Morales - Potajemnie w Undergroundzie

Odwiedzamy kryjówkę Undergroundu.

Odtwarzając nagranie z telefonu Phin w misji Zanim opadnie kurtyna dowiedziałeś się, dlaczego koleżanka Milesa tak zaciekle walczy z Roxxon. Pora, by dołączyć do Undergroundu, jako przykrywka, aby dowiedzieć się więcej o tej organizacji.

Po rozpoczęciu zadania i zakończeniu rozmowy z Phin, podążaj za dziewczyną po dachach budynków. Przejdź po stalowym żurawiu i przeskocz na drugą stronę. W ten sposób wejdziecie do siedziby Undergroundu.

Gdy będziesz w środku, rozejrzyj się dookoła. Zacznij od obejrzenia broni (1), a potem przejdź do sali, gdzie znajduje się wiele interaktywnych obiektów. Oglądając je, dowiesz się więcej o organizacji. Wciśnij R3, aby podświetlić elementy otoczenia, z którymi możesz wejść w interakcję.

Wyjdź z sali (2), kiedy wszystko dokładnie zwiedzisz. Gdy podejdziesz do barierki, pojawi się Phin. Po chwili Miles przebierze się w kostium Spider-Mana. Przez szyb wentylacyjny przedostaniesz się do rozległeś sali treningowej, gdzie adepci Undergroundu uczą się technik walki. Musisz pokonać wszystkich przeciwników, by popchnąć zadanie do przodu.

Kiedy zostaniesz sam, odnajdź pomnik (3) i przesuń go. W ten sposób odblokujesz ukryte przejście. Następnie pełznij po suficie i śledź trzech członków Undergroundu, a dotrzesz do pomieszczenia, gdzie znajduje się nuform.

Po zakończeniu filmu rozpocznie się walka. Po jej zakończeniu odblokujesz dostęp do nowej aktywności - kryjówek Undergroundu.

Opuść budynek, przechodząc najpierw przez drzwi, a potem przez korytarz. Kiedy Spider-Man wyjdzie na ulicę, zadanie zakończy się.

Następnie: Spider-Man Miles Morales - Zanim opadnie kurtyna

Spis treści: Spider-Man Miles Morales - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Spider-Man Miles Morales - Szpiegostwo przemysłowe

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze