Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man Miles Morales - gadżety: rodzaje, ulepszenia, jak odblokować

Zabawki Spider-Mana.

W grze Spider-Man Miles Morales gracz do dyspozycji ma cztery gadżety, które może wykorzystać podczas walki. Na tej stronie dowiesz się, jak je odblokować i jak z nich korzystać, a także jak je ulepszać.

Listę gadżetów (1) sprawdzisz na trzeciej zakładce od lewej w menu gry. Do dyspozycji gracza są cztery gadżety:

  • Wyrzutnie sieci (2) - najbardziej uniwersalny gadżet, sprawdzi się bowiem w każdym starciu. Wciskając kilkukrotnie przycisk R1, zwiążemy nieprzyjaciela siecią. To unieruchomi wroga na krótką chwilę, ale wystarczającą by do niego podejść i zadać mu obrażenia. Co więcej, jeśli przeciwnik stoi przy ścianie lub przy innym obiekcie, możemy go na stałe przyczepić (nie będzie w stanie wrócić do walki). Choć wyrzutnie sieci nie działają na każdego wroga, świetnie przydają się podczas pojedynków ze słabszymi oponentami.
  • Holodron (3) - gdy wypuścisz holodrona, ten pomoże ci w walce przez kilka chwil. Widmowy sojusznik świetnie sprawdzi się podczas trudniejszych potyczek.
  • Zdalna mina (4) - jeśli wystrzelimy minę w pobliżu wrogów i ją aktywujemy (L3), ta porazi ich prądem.
  • Studnia grawitacyjna (5) - przyciąga do siebie pobliskich wrogów i uderza nimi.

Spider-Man ma do dyspozycji wyrzutnie sieci (2) od początki rozgrywki. Holodron (3) oraz zdalną minę (4) odblokujesz w trakcie przechodzenia głównego wątku fabularnego. Studnię grawitacyjną (5) natomiast możesz wykupić poświęcając zasoby (żetony aktywności oraz części).

Pamiętaj, że każdy gadżet możesz ulepszyć maksymalnie cztery razy, zwiększając tym samym jego jakość. Niezbędne do tej czynności są zasoby. Czwartą, ostatnią modyfikację możesz odblokować dopiero do zakończeniu gry, rozpoczynając nową grę +.

Następnie: Spider-Man Miles Morales - zasoby: żetony aktywności, części; jak zdobywać

Spis treści: Spider-Man Miles Morales - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Spider-Man Miles Morales - kostiumy: modyfikacje, wizjer, jak odblokować

O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze