Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man - Kryjówka Fiska

Misja główna: infiltrujemy plac budowy.

To zadanie odblokuje się niemal od razu po ukończeniu poprzedniego, Coś starego, coś nowego. Naszym zadaniem będzie infiltracja kryjówki Fiska, który - jak się okazuje - wciąż jest aktywny, wykorzystując swoje place budowy jako przykrywki.

Udajemy się zatem w miejsce wskazane przez kapitan Yuri Watanabe. To plac budowy firmy Fisk Construction. Zaraz po znalezieniu się tam zauważysz, że osoby przebywające na budowie raczej nie przypominają pracowników budowlanych.

Jak zapewne zdążyłeś się domyślić, potrzebna będzie eksterminacja wszystkich w okolicy. Zanim jednak to nastąpi, skontaktuje się z tobą Otto, a ty będziesz mógł wytworzyć gadżet - sieć uderzeniową. Powoduje potężne uderzenie, które natychmiast związuje wrogów. W tym momencie gra kontynuują samouczek, ucząc nas korzystania z menu gadżetów (1).

Jak zapewne możesz się domyśleć, czas na eksterminacje przeciwników. Możesz próbować robić to po cichu, korzystając z nowej zabawki lub od razu wdać się w otwarty konflikt. Prędzej czy później jednak to nastąpi, gdyż aktualna misja jest częścią zapoznania z nową aktywnością poboczną, polegająca na odpieraniu kolejnych fal wrogów. Informacje o aktualnie trwającej fali będą wyświetlane na górze ekranu (2).

W ramach walki uczyć się będziesz kolejnych nowych ruchów, a więc można nazwać to kontynuacją samouczka. Spider-Man na PS4 bowiem stopniowo wprowadza gracza w całą mechanikę, aby ten nie poczuł się w żaden sposób zagubiony mnogością opcji.W końcowej fazie piątej fali uważaj przede wszystkim na przeciwników uzbrojonych w ciężką broń, w tym wyrzutnie rakiet. Pamiętaj również, że misja ta stanowiła wstęp do aktywności pobocznej o nazwie Kryjówka Fiska. Miejsc tego typu w całym mieście jest więcej. Aby je odkrywać, naprawiaj wieże nasłuchowe umieszczone w każdej dzielnicy. Realizując Kryjówki Fiska zdobywasz potrzebne do odblokowywania różnych rzeczy żetony baz.

Komentarze