Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Spider-Man - Szukając kultowych miejsc; Niech żyje, żyje nam…

Misja główna: fotografujemy kultowe miejsca w Nowym Jorku.

W poprzedniej misji, Kryjówka Fiska, poznaliśmy jedną z kolejnych aktywności pobocznej. Niemal od razu po zakończeniu wspomnianego zadania głównego odblokowujemy również następną aktywność.

Polega ona na fotografowaniu kultowych miejsc - zwykle są to charakterystyczne lokacje na mapie Nowego Jorku (odpowiedniki prawdziwych miejsc) lub związane z uniwersum Spider-Mana. Odblokowanie tej aktywności wymaga od nas udania się do żółtego znacznika misji.

Naszym zadaniem jest sfotografowanie najbardziej rozpoznawalnego budynku w Nowym Jorku - Empire State Building. Miejsce to znajduje się w dzielnicy Midtown i zostało oznaczone żółtym znacznikiem misji. Gdy będziesz w okolicy i twoim oczom ukaże się wspomniany budynek, naciśnij strzałkę do góry na krzyżaku, aby uruchomić aparat. Wykonaj zdjęcie Empire State Building.

Za wykonanie fotografii jednego kultowego miejsca zyskujesz aż 100 punktów doświadczenia. Na samym początku zabawy jest to więc bardzo dobry sposób na szybsze awansowanie postaci. Wraz z wykonaniem pierwszej fotografii, odblokujesz możliwość pstrykania innym obiektom rozsianym po całym mieście.

Miejsca takie wyświetlą się na twojej mapie, o ile w danej dzielnicy naprawiłeś wieże nasłuchowe. Warto więc to robić, a przy okazji, gdy wykonujemy jakieś zadanie, fotografować wskazane na mapie miejsca.

Co równie ważne - fotografowanie ich to nie tylko gwarancja punktów doświadczenia, ale również żetonów kultowych miejsc, które są przydatne do odblokowywania różnych przedmiotów w grze. W samym Midtown takich miejsc jest aż 16.Misja: Niech żyje, żyje nam…

Kolejne zadanie jest bardzo krótkie i nie wymaga specjalnego tłumaczenia. Udajemy się do F.E.A.S.T., gdzie szef cioci May urządza jej przyjęcie niespodziankę. Po dotarciu na miejsce podążaj za żółtym znacznikiem misji. Scenka zostanie jednak przerwana, a ty będziesz musiał wyjść na zewnątrz, aby nawiązać połączenie z kapitanem Yuri. Tym samym rozpoczniesz kolejne zadanie główne.

Komentarze