Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony wymieni zdjęcia kotów na 25 tysięcy dolarów dla obrońców zwierząt

Coś dla miłośników Stray.

Sony zaprasza wszystkich miłośników kotów i gry Stray do wspólnej akcji charytatywnej. Firma przygotuje cyfrowy album oraz przekaże 25 tysięcy dolarów dla organizacji ASPCA walczącej z okrucieństwem wobec zwierząt.

Wszystko zaczęło się od lipcowej premiery Stray. Kocie przygody w cyberpunkowym świecie oczarowały graczy, którzy dosłownie zalali sieć filmikami pokazującymi zabawne reakcje zwierząt na czworonożnego protagonistę gry. Teraz autorzy takich nagrań mogą przy okazji wesprzeć prawdziwe zwierzęta.

Akcja Sony potrwa do 23 września 2022 roku. Aby wziąć w niej udział, należy udostępnić zdjęcia lub filmy z dowolnym zwierzakiem reagującym lub pozującym przy Stray uruchomionym na konsoli PlayStation. Posty na Twitterze lub Instagramie należy opatrzyć hashtagiem #StrayReactions.

Po zakończeniu akcji wybrane zostaną najciekawsze posty, które następnie - wraz z darowizną pieniężną - zostaną przekazane w formie cyfrowego albumu do Amerykańskiego Towarzystwa Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Stray

PS4, PS5, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.
Komentarze