Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

To musiało się stać. CJ z GTA: San Andreas jako kot w Stray

Jest też kamera w pierwszej osobie.

Twórcy modyfikacji nie próżnują. Choć Stray opowiada o przygodach kota, to model głównej postaci można już podmienić na liczne inne, choćby na - zgodnie z tradycją - CJa z GTA: San Andreas.

Kategoria gry w serwisie Nexus Mods pełna jest także nieco bardziej „normalnych” pomysłów, jak zmiana koloru sierści. Wśród bardziej interesujących projektów wymienić można możliwość grania jako Garfield czy mały piesek. Jest też opcja podmiany standardowego miałczenia na... wołanie Jasona z Heavy Rain.

Jeśli o CJ-u mowa, twórca - „sir_galahad172” - zapewnia, że to tylko drobny żart. Jak można się domyślać, model głównego bohatera San Andreas nie pasuje zbytnio do szkieletu kota, więc całość wygląda dość przerażająco.

Wśród bardziej praktycznych modyfikacji wyróżnia się za to projekt, który umożliwia granie z perspektywy oczu naszego futrzanego podopiecznego, skąd już tylko krok dla wsparcia VR. Zrzucanie przedmiotów z półek nabiera nowego wymiaru.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Stray

PS4, PS5, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze