Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony potwierdza datę premiery Ghostwire: Tokyo i obiecuje nowy gameplay

Gra ukaże się w marcu.

Wczoraj pisaliśmy o nieoficjalnych informacjach, wskazujących, że Ghostwire: Tokyo, czyli nowa gra od twórców The Evil Within, ukaże się w przyszłym miesiącu. Teraz wieści częściowo potwierdzono.

Produkcja zadebiutuje 25 marca, a więc dzień później niż sugerowały niedawne doniesienia. Datę ujawniło Sony w dostępnej w serwisie YouTube transmisji, która odbędzie się dziś wieczorem, 3 lutego, o godzinie 23:00.

Co ciekawe, z przedstawionych informacji wynika, że nabywcy gry w edycji deluxe rozpoczną zabawę trzy dni wcześniej - 22 marca. Otrzymają także bonusy dla postaci: strój shinobi, broń kunai i pakiet przedmiotów kosmetycznych.

Sony obiecuje, że podczas wspomnianej transmisji twórcy projektu z Tango Gameworks i Bethesdy pokażą między innymi nowe fragmenty rozgrywki. Nie zabraknie również zakulisowych szczegółów na temat pozycji.

Na razie wspomniano o wydaniu Ghostwire: Tokyo tylko na PS5, którego produkcja jest czasowym konsolowym exclusivem, ale wiemy, że gra zmierza także na PC. Niewykluczone, że po wygaśnięciu umowy z producentem PlayStation tytuł pojawi się też na Xbox Series X/S.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze