Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sony odnowiło znak towarowy Wild - gry twórcy Raymana i Beyond Good & Evil

Projekt najwyraźniej nadal powstaje.

W ubiegłym tygodniu Sony w amerykańskim urzędzie patentowym odnowiło prawa do znaku towarowego Wild - produkcji przygotowywanej przez Michela Ancela, twórcę Raymana oraz Beyond Good & Evil.

Projekt zapowiedziano w 2015 roku, ale od pewnego czasu o grze było cicho. Ostatnie wieści pochodzą sprzed dwóch lat, gdy opublikowano fotografię telewizora z uruchomioną wczesną wersją produkcji.

Tytuł powstaje w założonym przez Michela Ancela studiu Wild Sheep. Deweloper nadal jest jednak związany z Ubisoftem, gdzie zajmuje się Beyond Good & Evil 2 - kilkukrotnie przyznawał, że dzieli czas między obiema pozycjami, co może być przyczyną powolnych prac.

W Wild nie zabraknie śnieżnych krajobrazów

Fakt odnowienia znaku towarowego może sugerować, że produkcja znajduje się w zaawansowanej fazie rozwoju. Istnieje więc szansa, że wkrótce firma Sony na nowo zaprezentuje grę.

Warto zaznaczyć, że niedawno dziennikarz Kinda Funny stwierdził, że na PS4 zmierza jeszcze jeden duży tytuł na wyłączność od zewnętrznego zespołu. Niewykluczone, że tajemniczym projektem jest właśnie Wild, nad którym pracuje studio nie należące do Sony. Równie dobrze pozycja może trafić jednak już na PS5.

Według dotychczasowych informacji, nową grę Ancela osadzono 10 tysięcy lat temu w otwartym świecie. Wcielimy się w szamana potrafiącego przejmować kontrolę nad różnego rodzaju zwierzętami - między innymi orłem, niedźwiedziem i królikiem.

Źródło: GamingBolt

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze