Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sons of the Forest - strzelba: gdzie znaleźć, jak zdobyć

Pokazujemy, gdzie znaleźć shotgun w grze.

Strzelba to jedna z trzech broni palnych w Sons of the Forest. Tutaj dowiesz się, gdzie ją znaleźć, jakiej amunicji używa, jakie są jej mocne i słabe strony. Nie możesz jej zdobyć na samym początku gry - zdobądź wcześniej łopatę.

By dowiedzieć się, jakie są dostępne ulepszenia dla tej broni i gdzie je znaleźć, odwiedź stronę: dodatki do broni. Shotgun może być używany przez Virginię, gdy zaprzyjaźnisz się z nią. Nie będzie ona zużywać amunicji i zapewni obronę twojej bazy przed kanibalami i mutantami.

Gdy zdobędziesz szpadel, możesz udać się do ostatniego znacznika wykrzyknika na mapie. W docelowym miejscu znajduje się grób, który musisz wykopać używając łopaty. Rozpocznij odrzucanie ziemi jak najbliżej krzyża, aż odsłonisz drewnianą trumnę.

Nieboszczyk trzyma strzelbę w rękach - zabierz mu ją. Jest to broń dwuręczna. Wykorzystuje dwa typy naboi: slug lub śrutowe. Mieści siedem pocisków. Ilość pudełek z amunicją w ekwipunku oznacza ilość pojedynczych naboi. Z tego powodu możesz doładowywać pociski w dowolnym momencie naciskając R.

Strzelba to broń bardzo nieefektywna, gdy próbujesz trafić cel oddalony o kilka metrów oraz niecelna, gdy jesteś w ruchu. Pomimo że jest to broń dwuręczna, możesz trzymać przedmiot w lewej ręce. Shotgun zadaje na tyle wysokie obrażenia, że możesz nim skutecznie eliminować większość mutantów, a nawet demony z ostatnich lokacji.

Następnie: Sons of the Forest - światło: pochodnie, latarki

Spis treści: Sons of the Forest - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Sons of the Forest - łopata: jak zdobyć, gdzie znaleźć

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sons of the Forest

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze