Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sons of the Forest - dodatki do broni: lokalizacja, lista

Gdzie znaleźć ulepszenia broni i je zamontować.

Na tej stronie dowiesz się, gdzie znaleźć każdy z dostępnych dodatków do broni w grze Sons of the Forest. Poznasz ich zastosowanie i lokalizację oraz dowiesz się, które bronie można wyposażyć w określone ulepszenia.


Na tej stronie:


Montowanie dodatków

Aby zamontować lub rozmontować ulepszenia do broni, wyłóż ją na środek w inwentarzu i wybierz dodatek, z którym chcesz ją połączyć, po czym kliknij w trybik. Zwróć uwagę, że większość dodatków wymaga właściwej dla danej broni szyny.

Kładąc na środku ulepszoną broń i klikając w trybik, zdemontujesz dodatki - nie zostaną zniszczone i możesz je ponownie założyć na tą samą lub inną broń.


Tłumik

Możesz używać go z innymi dodatkami. Pozwala na cichą eliminację potworów, bez przyciągania uwagi innych - znajduje spore zastosowanie w jaskiniach. Możesz go zamontować jedynie w pistolecie.

Z miejsca katastrofy skieruj się po ukosie do jeziora w stronę gór, kierując się jednocześnie w lewo (na wschód). W lesie przy brzegu znajdziesz rozbity helikopter. W skrzynkach znajdziesz tak tłumik, jak i szynę do pistoletu.


Szyna do pistoletu

Potrzebujesz szyny, by móc montować inne dodatki, takie jak latarka. Działa ona jedynie z podstawowym pistoletem. Znajdziesz ją nieopodal miejsca, gdzie znajduje się pistolet, przy mężczyźnie na plaży.


Celownik laserowy

To ulepszenie zdobędziesz go dopiero, gdy zdobędziesz szpadel. Znajduje się bowiem w zasypanym bunkrze „Maintenance A”. Szukaj ulepszenia na drugim biurku, na lewo od tego z drukarką 3D.

Celownik zamontujesz w strzelbie, pistolecie lub w kuszy. Pozwala na oddawanie celnych strzałów z biodra.


Szyna do strzelby

Szyna jest potrzebna, byś mógł zamontować latarkę lub celownik laserowy. W przypadku strzelby nie możesz zamontować obu dodatków na raz. Skieruj się na plażę, nieco dalej niż oznaczona jaskinia z aparatem tlenowym, gdzie rozbitych jest kilka namiotów. W tym miejscu przy okazji możesz zebrać maczetę.


Latarka

Jeden z najlepszych dodatków. Wyposażysz w niego strzelbę, pistolet oraz kuszę. Po zamontowaniu broń przez cały czas oświetla celowany obszar. Jest nieco słabsza niż latarka, jednak nie potrzebuje baterii. Latarkę do broni możesz znaleźć w jaskini, gdzie udasz się po łopatę.

Po dotarciu do dużej groty z oświetlonym jej środkiem, przeszukaj ciała leżących tam mężczyzn. Jeden z nich, w pozycji siedzącej, trzyma w ręce dodatek.

Następnie: Sons of the Forest - dodatki do broni: lokalizacja, lista

Spis treści: Sons of the Forest - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Sons of the Forest - karty dostępu: jak zdobyć, gdzie znaleźć

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Sons of the Forest

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze