Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sombra dostępna na publicznych serwerach testowych Overwatch

Nowa bohaterka.

Zgodnie z zapowiedziami, nie tylko gracze odwiedzający BlizzCon w ubiegły weekend otrzymali dostęp do ogłoszonej tam, nowej postaci. Sombra trafiła także na publiczne serwery testowe.

Oznacza to, że wszyscy zainteresowani posiadacze wersji PC mogą już sprawdzać możliwości bohaterki.

Sombra przejmie nawet zagranie meczu

Przypomnijmy: postać jest hakerką, a jej podstawową bronią jest pistolet maszynowy. Hakując przeciwników uniemożliwia im czasowo korzystanie ze zdolności i apteczek.

Dzięki kamuflażowi termooptycznemu, Sombra może też aktywować chwilową niewidzialność, przy jednoczesnym przyspieszeniu ruchów. Używając translokatora może powrócić w miejsce, w którym położy gadżet. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie.

Jak można się domyślić, zainteresowanie nowością jest spore, a PST aktualnie obsługuje 10 tysięcy graczy jednocześnie. Można więc natknąć się na kolejki.

Na serwerach testowych zostają automatycznie utworzone kopie naszych kont z aktualnej wersji gry wraz ze wszystkimi postępami (poziomami, odblokowanymi elementami, statystykami). Aby uzyskać dostęp, należy wcześniej choć raz zainstalować Overwatch i zalogować się do gry.

Co interesujące, z pierwszych testów wynika, że Sombra potrafi na przykład zhakować... Zagranie Meczu, prezentujące najciekawszą akcję zakończonego pojedynku drużynowego.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły