Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Śmiertelny kopniak to król Dying Light 2. Cios jest zbyt mocny?

Broń niepotrzebna.

Jedną z umiejętności postaci, która powraca z pierwszego Dying Light do Dying Light 2, jest tzw. drop kick, w polskiej wersji zwany kopnięciem z wyskoku. Gracze zdążyli już zauważyć, że cios jest niezwykle skuteczny. Niektórzy określają go wręcz mianem „zepsutego”.

Szykuje się walka z grupą bandytów, przy czym jeden z nich jest bossem? Jak udowadnia poniższy materiał, dla kopniaka nie stanowi to żadnego problemu:

Drop kick is a little broken. from r/dyinglight

Kopnięcie z wyskoku nie tylko mocno rani przeciwników, ale również pozwala odpychać kilka osób na raz - przy czym nie zawsze potrafią po takim ciosie od razu wstać. Co najlepsze, umiejętność można kupić niedługo po rozpoczęciu przygody z Dying Light 2.

Zabiłem każdego bossa do tej pory właśnie drop kickami, zabawne, ile obrażeń zadaje ten cios” - napisał jeden z komentujących materiał. „Jeśli trafią na jakąś przeszkodę, np. pod stół albo w billboard, i gra nie wie, jak pozwolić im wstać, to po prostu ich zabija. Ten cios jest cudownie zepsuty” - twierdzi inny gracz.

So dropkick is pretty good from r/dyinglight

Ze względu na dużą odległość odepchnięcia wrogów, z podwójnego kopnięcia warto korzystać szczególnie na dachach, by strącać przeciwników z wysokości - lub, jak określił to autor poniższego filmu, „wyrzucać śmieci”.

Just taking out the trash from r/dyinglight

Drop kick potrafi być jednak zdradliwy, bo jeżeli cel wykona unik przed uderzeniem Aidena, bohater może spaść z dachu. Niektórzy twierdzą wręcz, że właśnie w ten sposób najczęściej giną w Dying Light 2.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze