Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sekiro z trybem multiplayer dzięki modyfikacji - kooperacja i inwazje niczym z Dark Souls

Tylko na PC, rzecz jasna.

Użytkownik LukeYui przygotował i udostępnił modyfikację Sekiro Online. Jak sugeruje tytuł, pozwala ona aktywować tryb multiplayer w Sekiro: Shadows Die Twice na PC.

Możliwa jest zarówno rozgrywka kooperacyjna, ale też PvP dzięki systemowi inwazji - napadania na światy innych graczy. Autor moda przeniósł więc do nowej gry From Software rozwiązania znane od lat z cyklu Dark Souls.

Modyfikacja nie jest jeszcze dopracowana. Pojawiają się problemy z połączeniem, a wspólna rozgrywka z innym graczem działa tylko w obrębie jednej lokacji - przejście do nowego obszaru przerywa połączenie.

By stworzyć sesję multiplayer, wystarczy użyć przedmiotu Cursed Item. Od tego momentu możemy też spodziewać się inwazji innych posiadaczy moda. By dokonać inwazji, trzeba użyć przedmiotu Vangeful Spirit. Modyfikcja sprawia, że zaczynamy grę z zestawem tych specjalnych itemów.

Sekiro jest zaprojektowane z myślą o pojedynkach 1 na 1, ale kooperacja z pewnością ułatwia walki z bossami. Warto też dodać, że korzystanie z modyfikacji nie blokuje osiągnięć na Steamie.

Źródło: Nexus Mods

Poprzednio: FIFA 21 zapowiedziana

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze