Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Saints Row - szybkie zarabianie pieniędzy

Jak gromadzić kasę na koncie.

Masz duże wytadki w Saints Row, ale stan konta nie pozwala ci kupić wszystkiego, czego byś chciał? Na tej stronie poznasz najlepsze sposoby szybkiego zarabiania pieniędzy.

  • Zakładaj kryminalne przedsięwzięcia. Im więcej założonych lewych interesów, tym więcej pieniędzy wpada na konto co godzinę. Niestety zakładanie biznesów jest drogie samo w sobie, więc wymaga dość potężnych środków, jednak inwestycja się opłaci.
  • Obniżaj zagrożenie i wykonuj „fioletowe misje”. Obniżając zagrożenie (1), oznaczone czerwonymi ikonami kastetów, zwiększasz cogodzinny przychód z przedsięwzięcia w danej dzielnicy. Natomiast za fioletowe misje (2) (związane z przedsięwzięciami) dostajesz całkiem sporo pieniędzy, jednak najbardziej opłaca się wykonać je wszystkie, bo za przejęcie dzielnicy otrzymasz 30 tys. dolarów.
  • Wykonuj Skoki na boku, czyli misje poboczne. Niebieskie ikony na mapie to zadania poboczne. Zazwyczaj zajmują kilka minut, a zapewniają 4 tys. dolarów nagrody. Ponadto możesz je powtarzać, więc jeśli nie brakuje ci uporu i znajdziesz zadanie, które wykonujesz w mgnieniu oka, możesz podjąć się go kilka lub nawet kilkanaście razy.
  • Poluj na cele. Aplikacja Wanted (3) to zlecenia na eliminację wybranych postaci, które nie trwają zbyt długo, ale zapewniają 5 tys. dolarów nagrody. Minusem jest to, że nie możesz ich powatarzać, tak jak Skoków na boku.
  • Bierz udział w misjach głównych. Kampania fabularna to świetna zabawa, ale też całkiem niezły zastrzyk gotówki. Duże zadania główne zapewniają wiele tysięcy dolarów, których obecność na pewno odczujesz.

Następnie: Saints Row - szybka podróż i zdjęcie szybkiej podróży

Spis treści: Saints Row - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Saints Row - talenty: zdobywanie i kupowanie

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Saints Row (2022)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.
Komentarze