Skip to main content

Saints Row - ozdoby w siedzibie Świętych: jak zdobywać i ustawiać

Czym jest kolekcja i jak ją powiększyć.

Jednym z elementów personalizacji w Saints Row jest Kościół, a więc siedziba Świętych. Na wyznaczonych do tego miejscach możesz tam ustawiać różne ozdoby. Musisz je jednak najpierw zdobyć.


Na tej stronie:


Jak zdobywać kolekcje

Aby przejrzeć listę ozdób do zdobycia, wyjmij telefon (View na padzie, Tab na klawiaturze) i włącz aplikację Kolekcje (1).

Wybierz kategorię (2) z lewej strony i najedź na dany kształt, by zobaczyć wskazówkę do zdobycia ozdoby (3).

Niektóre przedmioty są nagrodami za misje, inne za poboczne aktywności, a jeszcze inne musisz znaleźć sam - i zrobić im zdjęcie.


Przedmiot świecący na niebiesko, robienie zdjęć ozdobom

Gdy podczas przemierzania Santo Ileso natkniesz się na przedmiot pulsujący niebieskim światłem (4), oznacza to, że jest to właśnie ozdoba, którą możesz zebrać.

Wyciągnij aparat (strzałka w górę na padzie, P na klawiaturze), obejmij cały obiekt w obiektywie i zrób mu zdjęcie. Wtedy trafi do kolekcji i będziesz mógł go ustawić w siedzibie Świętych.


Ustawianie ozdób w Kościele

Przedmioty możesz ustawiać tylko na specjalnych platformach (5). Poznasz je po tym, że gdy do nich podejdziesz, pokaże się biały okrąg (6).

Wejdź w interakcję z platformą, by zobaczyć, co możesz na niej postawić. Stawianie ozdób nic nie kosztuje i możesz je swobodnie wymieniać lub zdejmować.

Zauważ, że tak jak i ozdoby, platformy są podzielone na kategorie rozmiarowe (do tego dochodzi też typ ścienny). Obiekt możesz postawić tylko na miejscu, które do niego pasuje.

Następnie: Saints Row - uzupełnianie amunicji

Spis treści: Saints Row - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Saints Row - umiejętności: zdobywanie i używanie

Read this next