Skip to main content

Saints Row - Do wyłomu

Atakujemy siedzibę Piaskowego Króla, aby zdobyć koronę.

W misji Do wyłomu w grze Saints Row przeprowadzimy ostateczny atak na siedzibę Piaskowego Króla, aby zdobyć koronę Dustlanderów i wygrać grę.

  • Udaj się do Fortu Krakena i porozmawiaj z towarzyszami. Po chwili przybędzie emisariusz rodu Feniska i po krótkiej rozmowie rozpocznie się atak na twoją warownię. Odpieraj ataki wroga na ulicy, dopóki Eli nie powie, że wrogowie wdarli się do zamku.
  • Wróć do budowli i skręć w lewo a zobaczysz wejście na mury - a na nich wrogów. Teraz przejdź się po murach, eliminując wszystkich sabotażystów. Wsiądź do Biesa Pustyni i jedź się we wskazanym kierunku. Jeśli wybudowałeś swój fort daleko od następnego celu misji, to gra po chwili po prostu cię tam przeniesie.
  • Po obejrzeniu scenki użyj swojego pojazdu, aby zniszczyć auta wroga. Teraz podjedź do bramy zamku i po odsłuchaniu krótkiej rozmowy naciśnij rolkę myszy lub RB/R1 na padzie, aby użyć ryku potwora. Po otwarciu bramy dojedź do końca niewielkiego kanionu. Po trafieniu na barykady wysiądź i kontynuuj pieszo.
Wystarczy jedno uderzenie w auto wroga, aby je zniszczyć
  • Dotrzesz na niewielki plac, gdzie będziesz musiał bronić Neenah, kiedy ta będzie naprawiać balistę. W pewnym momencie koleżanka poprosi cię o podanie jej jednej części. Część znajdziesz obok niej, na stercie cegieł pod niewielkim rusztowaniem. Teraz podejdź do balisty, a zostaniesz wystrzelony na drugą stronę muru.
  • Trafisz na arenę, gdzie zaatakuje cię Gwen i jej żołnierze. Twoja była przełożona ma sporo pancerza, a do tego po pierwszym pokonaniu kobieta jeszcze się podniesie na kolejną rundę. Skup się na Gwen, podczas gdy twoi towarzysze będą walczyć z pomniejszymi wojownikami.
  • Po pokonaniu byłej szefowej udaj się w górę wzgórza, aż dotrzesz do stacji benzynowej. Zobaczysz zabawną scenkę, podczas której musisz wciskać wskazane na ekranie klawisze. Kiedy zasiądziesz na tronie i przywdziejesz koronę misja zakończy się.

Następnie: Saints Row - Wysoki Profil

Spis treści: Saints Row - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Saints Row - Jeździec Biesa

Zobacz także