Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ruszyła zbiórka pieniędzy na strategię Planet Coaster

Preorder za 20 funtów (ok. 117 zł).

Coraz mniej gier powstaje dzisiaj bez udziału społeczności. Okazuje się, że studio Frontier Developments nie zarobiło wystarczająco wiele na Elite: Dangerous i także przy kolejnym projekcie - Planet Coaster - prosi o pomoc fanów.

Zbiórka pieniędzy to dla Frontier nic nowego

Zwykłe zamówienie przedpremierowe wyceniono w oficjalnym sklepie na 20 funtów (ok. 117 zł). Wydanie z wczesnym dostępem do wersji beta to już 50 funtów (ok. 293 zł).

Są też inne pakiety. Za 40 funtów (ok. 234 zł) jeden z gości w parku rozrywki otrzyma nasze imię. Za 100 funtów (ok. 585 zł) staniemy się jednym z wirtualnych pracowników, a 500 funtów (ok. 2924 zł) to uwiecznienie naszego imienia na specjalnym kamieniu pamiątkowym, przed wejściem do każdego parku.

W tych trzech ostatnich pakietach najbardziej interesujący wydaje się być fakt, że pomimo wysokiej ceny nie zawierają one kopii gry, którą musimy dokupić osobno.

Planet Coaster zapowiedziano na tegorocznych targach E3. Pełny tytuł to Planet Coaster Tycoon: Simulation Evolved, a zadaniem graczy będzie zarządzanie parkiem rozrywki.

Gra zadebiutuje na PC w przyszłym roku. Warto zaznaczyć, że Frontier Developments odpowiadało za wydane w 2004 roku RollerCoaster Tycoon 3.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze