Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

PS Plus, luty 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na luty.

Sony przedstawiło oficjalną listę gier, które w lutym 2022 roku bez dodatkowych opłat pobiorą abonenci PS Plus.


Nowe gry w PS Plus w lutym

Poniżej lista tytułowe, które od 1 lutego pobiorą abonenci usługi:

  • EA Sports UFC 4 (PS4, PS5)
  • Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (PS4, PS5)
  • Planet Coaster: Console Edition (PS5)

Posiadacze PS4 i PS5 otrzymają między innymi UFC 4, czyli najnowszą odsłonę cyklu poświęconego mieszanym sztukom walki. Produkcja oferuje między innymi tryb kariery, który pozwala pokierować wykreowanym na początku zabawy zawodnikiem.

Właściciele obu konsol z aktywnym abonamentem otrzymają też Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure - samodzielną wersję dodatku do Borderlands 2, stanowiącego wstęp do kolejnej odsłony serii. Subskrybenci dostaną wersję PlayStation 4, choć pozycja zadziała na nowszej platformie.

Natomiast na PS5 pojawi się Planet Coaster - strategia ekonomiczna od twórców RollerCoaster Tycoon. W produkcji zajmujemy się budową parku rozrywki, a następnie zarządzaniem obiektem, stawiając atrakcje, by przyciągnąć klientów.

Nadmienić należy, że gry z PlayStation 4 uruchomimy również na PS5 - w ramach wstecznej kompatybilności.


Gry, które zostaną usunięte z PS Plus

Tradycyjnie, wraz z pojawieniem się nowych gier, znika zestaw z poprzedniego miesiąca:

  • Dirt 5 (PS4, PS5)
  • Deep Rock Galactic (PS4, PS5)
  • Persona 5 Strikers (PS4, PS5)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze