Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

RollerCoaster Tycoon World debiutuje w przyszłym tygodniu

Koniec z Early Access.

Po latach nieobecności na rynku, przyszły tydzień zapowiada się na nadmiar atrakcji dla fanów ekonomicznych strategii i wesołych miasteczek na PC - debiutuje nie tylko Planet Coaster, ale także RollerCoaster Tycoon World.

Twórcy tej drugiej produkcji ogłosili właśnie, że opuszczą program Early Access na Steamie w najbliższą środę, 16 listopada. Jak wiemy już od jakiegoś czasu, data debiutu Planet Coaster od Frontier Developments to czwartek, 17 listopada.

Nie jest to pewnie pojedynek na miarę PES kontra FIFA czy Call of Duty kontra Battlefield, a na obecną chwilę także zwycięzca jest raczej przesądzony - Planet Coaster.

Zasłużone brytyjskie studio to twórcy nie tylko Elite: Dangerous, ale - wcześniej - także RollerCoaster Tycoon 3 i dodatków do RCT2. Deweloperom nie brakuje więc doświadczenia, a już wczesne wersje produkcji pokazały, że tytuł zapowiada się interesująco.

Tymczasem RollerCoaster Tycoon World kilka razy zmieniało już firmę prowadzącą prace. Na Steamie gra dostępna jest w Early Access od marca tego roku, zbierając „głównie negatywne” recenzje użytkowników.

Nie wszystko jednak stracone, ponieważ wraz z debiutem pełnej wersji otrzymamy także całkiem nowy system postępów, zmodyfikowany interfejs i menu główne, a także ogólne poprawki wydajności. Może coś się zmieni.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze