Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rise of the Ronin - Infiltracja więzienia

Realizujemy plan odbicia mistrza.

Podczas przechodzenia wątku fabularnego w Rise of the Ronin, nasza postać wraz z uczniami Shoina postanawiają włamać się do więzienia i uwolnić mistrza. Forteca jest silnie strzeżona i na drodze napotkamy wielu przeciwników, także lepiej być przygotowanym.

Więzienie jest silnie obstawiony strażnikami. Zależnie od tego, jak rozwinęliśmy naszą postać, będziemy mogli się skradać, lub eliminować wrogów po drodze. Tak czy inaczej po dostaniu się na teren placówki udajemy się za znacznikiem do cel więźniów, aby dowiedzieć się o miejscu pobytu Shoina. Zaczynamy od wejścia do dużego, drewnianego budynku i rozmowy ze starcem w ostatniej celi po prawej stronie.

Mężczyzna skieruje nas następnie do innego więźnia, tym razem w celi z lewej strony. Okazuje się, że Shoin jest w dużym budynku na wzgórzu w centrum kompleksu. Aby zdobyć klucz do bramy, musimy podążać za znacznikiem, aż trafimy na groźnego przeciwnika, którego należy pokonać.

Po pokonaniu go podążamy za znacznikiem do głównej bramy więzienia i otwieramy ją. Następnie wchodzimy po schodach na górę do dużego budynku na szczycie wzniesienia. Po podejściu do drzwi na końcu sali do pomieszczenia wejdzie Kimenzan Miażdżyciel - to typ silnego przeciwnika, który w walce posługuje się maczugą. Jego ataki nie różnią się zbytnio od tego, jak walczył sumita w misji Znalezienie aparatu.

Dodatkowo mamy ze sobą dwóch sojuszników, także nie powinno być większych problemów z pokonaniem go. Warto jednak uważać na jego ciosy z czerwoną aurą w drugim etapie walki - kiedy wyrzuci on swoją maczugę - ponieważ wówczas może nas złapać i kilkukrotnie uderzyć naszą postacią w ziemię, zadając spore obrażenia. Po walce otwieramy małe drzwi na końcu pomieszczenia i schodzimy po schodach.

Docieramy do celi na końcu, gdzie rozmawiamy z Shoinem. Okazuje się, że mężczyzna nie czuje się winny zarzucanych mu czynów i odmawia ucieczki. Po obejrzeniu scenki skręcamy w lewo, wskakujemy do włazu w podłodze i uciekamy z więzienia niewielkim tunelem. Na tym misja zakończy się, a my wrócimy do zadania Ci, którzy znają Shoina.

Następne: Rise of the Ronin - Infiltracja więzienia

Spis treści: Rise of the Ronin - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Rise of the Ronin - Kiheitai z chińskiej dzielnicy

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Rise of the Ronin

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze