Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rise of the Ronin - zmiana klasy, reset punktów umiejętności

Rozwijanie postaci od nowa.

Podczas tworzenia postaci w grze Rise of the Ronin możemy wybrać genezę naszego ostrza, czyli inaczej klasę postaci. Określa ona początkowe statystyki i zestaw umiejętności. Nie jest to jednak wybór permanentny i w czasie rozgrywki możemy zmienić wybraną klasę i jeszcze raz przyznać punkty rozwoju. Na tej stronie wyjaśniamy, jak to zrobić.


Na tej stronie:


Przekuj Ostrze - jak ponownie wybrać klasę

Aby zmienić klasę postaci, musimy udać się do naszego domu, z czego pierwszy odblokowujemy po jednej z pierwszych misji głównych. W menu domu musimy przejść do zakładki Relaks, a następnie wybrać opcję Przekuj ostrze. Wówczas zostaniemy przeniesieni do ekranu wyboru klasy postaci podobnego do tego, jaki widzieliśmy na początku gry.

Ponadto cała nasza pula punktów wydanych punktów umiejętności zostanie zwrócona i będziemy mogli przydzielić je na nowo. Nie musimy się więc obawiać, że utracimy dotychczasowe postępy w rozwoju naszego protagonisty.


Zestaw pędzli - skąd wziąć

Do przekucia ostrza konieczne jest posiadanie Zestawu pędzli. Jest to przedmiot jednorazowego użytku, który zniknie z ekwipunku po dokonaniu zmiany klasy. Farby możemy otrzymać jako nagrody przy przechodzeniu misji, znaleźć wśród łupów w skrzyniach albo przy zwłokach wrogów. Możemy też, co będzie najłatwiejszą opcją, kupić je od Handlarza Czarnego Rynku, którego spotkamy w czasie niektórych misji i w pobliżu ważnych lokacji.

Spis treści: Rise of the Ronin - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Rise of the Ronin - srebrne monety: skąd wziąć

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Rise of the Ronin

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze