Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rise of the Ronin - koń, wierzchowiec, jak odblokować

Szybki transport.

Świat gry w Rise of the Ronin jest bardzo rozległy, dlatego poruszanie się na grzebiecie wierzchowca bardzo ułatwia nawigację w terenie. Na tej stronie wyjaśniamy, jak odblokować konia.

Konia odblokowujemy na samym początku gry po ukończeniu prologu. Po dotarciu do okolic Jokohamy zostaniemy zaczepieni przez kupca, który poinformuje nas o grupie bandytów, którzy przejęli wioskę. Jeśli jednak zboczyliśmy z widocznej na początku gry ścieżki, to mogliśmy go pominąć.

Jeśli ich pokonamy i przywrócimy porządek publiczny w okolicy, to po obejrzeniu krótkiej cutscenki znajdziemy konia na samym środku wioski. Możemy na niego wsiąść, a od tej pory zawsze będzie nam towarzyszył. Po wejściu w interakcję z torbą siana, z której zwierzę właśnie je, dodatkowo odblokujemy gwizdek pozwalający w każdej chwili przyzwać wierzchowca.

Od tego momentu możemy korzystać z konia w niemalże każdym miejscu świata gry - zarówno w miastach, jak i oczywiście poza nim.

Następne: Rise of the Ronin - długość gry, ile trwa przejście

Spis treści: Rise of the Ronin - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Rise of the Ronin - wybory, zakończenia, czy są różne

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Rise of the Ronin

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Content Editor

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.
Komentarze