Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Resident Evil Village - boss: Beneviento

Jak pokonać Angie i Donnę Beneviento.

Resident Evil Village - boss: Beneviento Jak pokonać Angie i Donnę Beneviento.

Po tym jak dotarłeś do domu Beneviento i rozwiązałeś wszystkie zagadki w piwnicy przyszedł czas na starcie z bossem. Choć twoim głównym przeciwnikiem jest Donna Beneviento, to tak naprawdę zmierzysz się z lalką Dony - Angie.

Kiedy wjedziesz widną na parter domu i przejdziesz do salonu, pojawi się Donna Beneviento oraz Angie. Po krótkiej rozmowie, lalka odfrunie, a twoim zadaniem jest dogonić ją i zadać jej obrażenia.

Walka z tym bossem jest nietypowa. Nie skorzystasz bowiem ani razu z broni palnej. Twoim celem jest odnalezienie Angie i zadanie jej obrażeń nożyczkami, które znalazłeś w piwnicy.

Angie znajdziesz w wielu miejscach. Kiedy ją zlokalizujesz, podejdź do niej i wciśnij odpowiedni przycisk, a bohater automatycznie zrani lalkę.

Boss ukrywa się w poniżej przedstawionych miejscach, choć kolejność może być zupełnie inna w przypadku twojej walki:

  • w sypialni na piętrze;
  • w salonie (parter), na lewo od kominka;
  • w korytarzyku w przy wejściu (parter);
  • przed windą (parter), do której dotrzesz długim korytarzem, idąc od strony salonu;
  • w małym pokoju obok salonu (parter).

Kiedy pokonasz bossa, otrzymasz element ulepszający Four-Winged Key. Obejrzyj dokładnie ten przedmiot, by stworzyć Four-Winged Unborn Key. Przy wyjściu z domu pojawi się także kolejna część Rose - Legs Flask.

Zbierz wszystkie pozostałe przedmioty z tego miejsca i wróć do wioski, do Duke'a, tą samą drogą, którą dotarłeś do domu Beneviento. Po drodze czeka cię trochę walki przy budynkach przed lasem i w samym lesie.

Twoim kolejnym celem jest zbiornik wodny (reservoir).

Spis treści: Resident Evil Village - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Resident Evil Village - dom Beneviento

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze