Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Resident Evil 9 już powstaje - twierdzi informator

Gra ukaże się jednak dopiero za kilka lat.

  • Według nieoficjalnych informacji, trwają prace nad Resident Evil 9
  • Doniesienia sugerują, że projekt jest na wczesnym etapie rozwoju

Trwają już prace nad Resident Evil 9, czyli kolejną dużą odsłoną cyklu - wynika z niepotwierdzonych informacji.

Tak twierdzi Dusk Golem, czyli insider, który uchodzi za dobrze zaznajomionego z planami Capcomu. O tytule wspomniał na Twitterze, zwracając uwagę, że w pewnym momencie jednocześnie powstawało aż sześć gier z serii.

„Nie oczekiwałbym jednak, że szybko się ukaże. Trudno mi sobie wyobrazić, że pojawi się przed 2024 rokiem. Nie warto nawet rozmawiać o tej produkcji, ponieważ wszystko może się jeszcze wydarzyć, poczynając od całkowitego zresetowania projektu (wielokrotnie tak było w serii RE)” - napisał informator, odpisując internaucie, który prosił o dodatkowe detale.

Resident Evil Village to najnowsza odsłona serii

Doniesienia są nieoficjalne, ale należy podkreślić, że Dusk Golem w przeszłości wielokrotnie przedstawiał sprawdzone wieści. Ujawnił na przykład wiele szczegółów o najnowszej odsłonie cyklu, czyli Resident Evil Village.

Przypomnijmy, że wspomniana gra zadebiutuje na rynku 7 maja. Tytuł pojawi się na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze