Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remnant 2 - Alchemist: archetyp, umiejętności

Szczegółowy opis klasy Alchemist.

Klasa skupia się na wzmacnianiu statystyk za pośrednictwem przedmiotów jednorazowego użytku. Jej umiejętności opierają się na wydłużeniu czasu działania statusów i koncentruje się na grze w kooperacji.

Rodzaj klasy: ukryta (można ją pozyskać w trakcie rozgrywki, wykonując określone czynności)


Na tej stronie:


Pasywne umiejętności

  • Liquid Courage - zwiększa wszystkie zadawane obrażenia o 2,5%.
  • Panacea - efekty lecznicze postaci działają jak aura, obejmują wszystkich sojuszników w promieniu 15 metrów i zapewniają dodatkowe 15 punktów odporności.
  • Gold To Lead - w trakcie zbierania złomu jest 15% szans na znalezienie amunicji.
  • Experimentalist - użycie reliktu powoduje wzmocnienie losowej statystyki postaci przez 30 sekund.

Aktywne umiejętności

  • Stone Mist - tworzy chmurę, która na 10 sekund nakłada status Stoneskin. Status zmniejsza otrzymywane obrażenia o 25%, mniejsza czas trwania statusu Blight i uodparnia celna efekty statusowe. Naciśnij przycisk funkcyjny, aby użyć zdolności na ziemi pod postacią lub przytrzymaj i puść, aby wycelować i rzucić fiolką w określony cel, wywołując efekty umiejętności w konkretnym miejscu.
  • Frenzy Dust - tworzy chmurę, która na 10 sekund nakłada status Frenzied. Status zwiększa szybkostrzelność, szybkość przeładowania i szybkość walki wręcz o 20% oraz szybkość ruchu o 15%. Trwa 15 sekund. Naciśnij przycisk funkcyjny, aby użyć zdolności na ziemi pod postacią lub przytrzymaj i puść, aby wycelować i rzucić fiolką w określony cel, wywołując efekty umiejętności w konkretnym miejscu.
  • Elixir of Life - tworzy chmurę, która na 10 sekund nakłada status Living Will. Status zapewnia 5 pkt. regeneracji zdrowia na sekundę i chroni przed śmiertelnymi obrażeniami. Może również przywróć do życia poległych sojuszników i odnowić ich zdrowie. Naciśnij przycisk funkcyjny, aby użyć zdolności na ziemi pod postacią lub przytrzymaj i puść, aby wycelować i rzucić fiolką w określony cel, wywołując efekty umiejętności w konkretnym miejscu.

Następnie: Remnant 2 - Archon: archetyp, umiejętności

Spis treści: Remnant 2 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Remnant 2 - Engineer: archetyp, umiejętności

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Remnant 2

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze

Jan Machejek

Współpracownik

Komentarze