Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remake Resident Evil 4 może trafić na Xbox One

Choć nie musi.

Wygląda na to, że Resident Evil 4 Remake jednak może pojawić się na Xbox One. Nadzieje w serca fanów wlała strona gry w brytyjskim oddziale sklepu Amazon.

Na Amazon UK pojawiła się bowiem karta produktu Resident Evil 4 Remake okraszona grafiką sugerującą, że w tytuł zagramy zarówno na Xbox Series X/S, jak i na starszych konsolach Xbox One. Nie oznacza to jeszcze, że faktycznie tak się stanie - sklep zaznacza, że okładka gry nie jest oficjalna, mogła więc zajść pomyłka.

Nowe Resident Evil 4 pierwotnie ogłaszano wyłącznie na nową generację, jednak podczas niedawnego Tokyo Game Show twórcy poinformowali, że pracują także nad wersją PlayStation 4. Starsze konsole Microsoftu zostały pominięte w zapowiedzi, co zrodziło spekulacje, jakoby tytuł miał je ominąć.

Taki scenariusz jest nadal prawdopodobny, zwłaszcza że Xbox One nieco ustępuje mocą PS4. Można uwierzyć, że deweloperzy nie osiągnęli wystarczającej wydajności i zrezygnowali z rozwoju tej wersji, ale to nadal wyłącznie spekulacje. Capcom nie wydał dotąd oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze