Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Reklama gry FIFA 18 przypomina o jutrzejszej premierze

Akrobacje Ronaldo i nie tylko.

Electronic Arts opublikowało reklamę, którą koncern przypomina o jutrzejszej premierze gry FIFA 18 - kolejnej odsłony piłkarskiego cyklu.

Nagranie składa się z kilku dynamicznie zmontowanych scen. Pokazano między innymi graczy z różnych zakątków świata dzielących się swoimi reakcjami oraz udanymi akcjami z rozgrywki.

Wirtualny Ronaldo jest już gotowy do gry

Jest też sam Cristiano Ronaldo, wykonujący efektowne akrobacje z piłką - zarówno podczas zwykłego treningu, jak i meczu. W filmie obecni są również dwaj inni piłkarze: Antoine Griezmann z Atlético Madryt i Dele Alli z Tottenhamu Hotspur.

Materiał trwa łącznie nieco ponad dwie minuty, ale najprawdopodobniej w telewizji wyemitowana zostanie znacznie krótsza, trzydziestosekundowa wersja reklamy.

FIFA 18 zadebiutuje jutro - 29 września - na PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PS3 oraz Xbox One. Abonenci usług Origin i EA Access mogą obecnie przez maksymalnie 10 godzin sprawdzić próbną wersję produkcji.

Tegoroczna część serii stawia raczej na ewolucję niż rewolucję. Twórcy nie wprowadzają w tym roku dużych zmian czy nowego, dodatkowego trybu. Położono za to nacisk na ulepszenia między innymi w oprawie graficznej.

Zobacz: FIFA 18 - poradnik i najlepsze triki

Pojawi się chociażby technologia Motion Technology, dzięki której otrzymamy lepsze animacje. Dopracowane i poprawione ruchy zawodników oznaczają na przykład brak nienaturalnych opóźnień przy strzałach i podaniach.

EA Sports zmodyfikowało także drybling, stosując się do uwag fanów FIFA 17. Twórcy przyznają, że w poprzedniej odsłonie zwody przy niskiej prędkości były nieprzydatne, więc w tegorocznej dobry drybler będzie szybciej operował piłką.

Produkcja zaoferuje również kontynuację kampanii fabularnej. Ponownie głównym bohaterem historii jest młody i utalentowany Alex Hunter, który otrzyma możliwość gry między innymi w lidze niemieckiej i hiszpańskiej.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze