Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

FIFA 18 - wersja próbna dostępna dla abonentów Origin i EA Access

Zabawa przez 10 godzin.

Abonenci usług Origin i EA Access otrzymali możliwość pobrania testowej wersji gry FIFA 18. Trial pozwala wypróbować najnowszą odsłonę piłkarskiego cyklu przez maksymalnie 10 godzin.

Obie subskrypcje dostępne są wyłącznie na PC oraz Xbox One. To oznacza, że oferta omija posiadaczy PlayStation 4, którzy jednak nadal mogą sprawdzić wydane w ubiegłym tygodniu demo produkcji.

Czas wkroczyć na wirtualną murawę

Trial zawiera wszystkie elementy z finalnego wydania gry. Do dyspozycji zainteresowanych oddano więc nie tylko tryb kariery i warianty sieciowe, ale również kampanię fabularną opowiadającą o dalszych losach Aleksa Huntera.

Wszelkie osiągnięte postępy w zabawie przeniosą się oczywiście do pełnej wersji. Abonenci Origin i EA Access dostali dodatkowo 10 procent zniżki na zakup cyfrowej edycji produkcji.

FIFA 18 zadebiutuje na rynku 29 września. Tytuł ukaże się nie tylko na PC, PS4 i Xbox One, ale też PS3, X360 i Switch.

Tegoroczna część serii stawia raczej na ewolucję niż rewolucję. Twórcy nie wprowadzają w tym roku dużych zmian czy nowego, dodatkowego trybu. Położono za to nacisk na ulepszenia między innymi w oprawie graficznej.

Zobacz: FIFA 18 - poradnik i najlepsze triki

Pojawi się chociażby technologia Motion Technology, dzięki której otrzymamy lepsze animacje. Do tego dopracowane i poprawione ruchy zawodników gwarantujące brak nienaturalnych opóźnień przy strzałach i podaniach.

„FIFA - jak co roku - wygląda na pierwszy rzut oka podobnie do poprzednich części. Szersze spojrzenie i wgryzienie się w znakomitą rozgrywkę pozwala jednak na prosty wniosek. Gra to prawdopodobnie najlepsze, co zdarzyło się serii na przestrzeni ostatnich lat” - chwali Jerzy w recenzji FIFA 18.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze