Skip to main content

Red Dead Online dostanie jedną nową misję i zeszłoroczny season pass

Oraz nowe lokacje trybu przetrwania.

Rockstar Games z okazji Halloween dodaje do Red Dead Online nową zawartość oraz przywraca zeszłoroczną przepustkę sezonową.

Jak możemy przeczytać w opisie październikowej aktualizacji, gracze będą mogli wykonać nową misję telegramową dla Ike’a Skeldinga. Mężczyzna wpadł na trop kultu, wykonującego rzekomo rytuały przywracające zmarłych do życia. Gracz będzie musiał zbadać mroczną sprawę.

Dodatkowo do gry trafią trzy nowe lokacje Wezwania do broni, czyli trybu przetrwania. „Załóż maskę, aby wykorzystać nadprzyrodzoną siłę i zwinność Nocnego Prześladowcy na trzech nowych mapach w Heartland Oil Fields, Limpany i Cmentarzu Saint Denis” - czytamy w opisie wydarzenia. Wykonanie misji w każdej z trzech lokacji nagrodzi graczy potrójną liczbą waluty w grze i punktów doświadczenia.

Do gry powróci również przepustka sezonowa Halloween 2, wydana pierwotnie z okazji zeszłorocznej październikowej aktualizacji. Jest to zatem okazja na zdobycie okolicznościowych przedmiotów, jeśli nie udało się wam ich odblokować rok temu. Gracze z kupioną przepustką nie będą musieli płacić za nią ponownie i nie stracili odblokowanych wcześniej postępów. Twórcy dają czas na wypełnienie season passa do 31 października, natomiast sama aktualizacja jest już dostępna do pobrania.

Zobacz także