Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zagłada w Red Dead Online. Opustoszały świat bez ludzi i zwierząt zadziwia graczy

To wynik błędu.

Czyżby nawet NPC w Red Dead Online mieli dość Rockstara? Gracze natrafiają ostatnio na błąd, w wyniku którego świat gry jest całkowicie opustoszały, pozbawiony zarówno ludzi, jak i zwierząt.

Widok jest naprawdę niezwykły i trochę niepokojący. Budynki są pełne dobytku ludzi, ale brak w nich mieszkańców. Ulice dość gwarnego Valentine są puste, a po Saint Denis poruszają się karoce-widmo, bez jeźdźców czy pasażerów. Tereny poza miastami są też pozbawione jakichkolwiek dzikich zwierząt.

To nie pierwszy raz, kiedy Red Dead Online zamienia się w opustoszały świat, ale dość znamiennym jest, że błąd ukazał się niedługo po ogłoszeniu Rockstara, że nie będzie rozwijać już Red Dead Online. Wygląda to trochę, jakby NPC obrazili się na amerykańską firmę.

Biorąc pod uwagę okoliczności, nie zabrakło kąśliwych uwag ze strony graczy. „Sekretna aktualizacja z 1 sierpnia. Usunęliśmy NPC, by skupić się GTA 6” - głosi poniższy wpis na Reddicie, nawiązujący oczywiście do słów Rockstara.

Każdy, kto chce zobaczyć „miasta duchów” w RDO na własne oczy, powinien się pospieszyć, bo błąd zostanie zapewne niedługo naprawiony.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Red Dead Online

Video Game

Red Dead Redemption 2

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze