Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rzadkie wydarzenie: Red Dead Redemption 2 dostało aktualizację

Łatka-niespodzianka dodaje nowe misje solo do Red Dead Online.

Gracze zdążyli już wyprawić „pogrzeb” Red Dead Online, a tymczasem gra otrzymała niespodziewaną aktualizację, która wprowadza też misje dla graczy-samotników.

Nowa aktualizacja opatrzona jest numerem 1.31 i zajmuje 5 GB. Łatka zdaje się adresować problemy, w wyniku których można było utknąć w lobby oraz próbuje rozwiązać kwestię złośliwych graczy, którzy wyrzucali innych z sesji. Wygląda jednak na to, że głośne w ostatnich tygodniach błędy powodujące znikanie ze świata zwierząt i NPC nadal nie zostały załatane.

Pozytywnym zaskoczeniem są natomiast trzy nowe misje telegramowe, które dodano do gry. Noszą one nazwy In Bad Faith („W złej wierze”), Strong Medicine („Silne lekarstwo”) oraz Sow and Reap („Siej i zbieraj”). Są to zadania przeznaczone głównie dla osób grających w pojedynkę. Zmian jest więcej, a pełna ich listę znajdziecie na stronie Rockstar Games.

Aktualizacje Red Dead Online miały miejsce tradycyjnie w pierwszy wtorek miesiąca, ale poprzedzane były zwykle kilkoma informacjami ze strony dewelopera, które dawały przedsmak tego, co trafi do gry. Tym razem jednak wszystko odbyło się po cichu i poza blaskiem fleszy.

Read this next