Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najważniejsze jest GTA 6. Rockstar wyjaśnia brak aktualizacji Red Dead Online

Większych nowości już nie będzie.

Rockstar dziękuje fanom Red Dead Online za „wsparcie i oddanie”, lecz firma zapewnia jednocześnie, że ogranicza dalsze aktualizacje tego trybu, by skupić wysiłki na Grand Theft Auto 6.

Kilka dni temu informowaliśmy, że miłośnicy sieciowego RDR2 postanowili zorganizować pogrzeb produkcji. Ostatnia duża aktualizacja ukazała się bowiem 13 lipca ubiegłego roku. Okazuje się, że ceremonia będzie jak najbardziej na miejscu.

Głos zabrał bowiem sam Rockstar, który otwarcie przyznaje, że odsuwa Red Dead Online na boczny tor. „Przez ostatnie kilka lat stopniowo przesuwaliśmy moce przerobowe do nowej odsłony serii Grand Theft Auto” - napisano na oficjalnej stronie.

„Lepiej niż kiedykolwiek zrozumieliśmy potrzebę wyprzedzenia oczekiwań graczy, by ta nadchodząca część była jak najlepsza. W rezultacie wprowadzamy pewne zmiany do dalszego wsparcia Red Dead Online” - dodano.

Pisząc konkretnie, Rockstar planuje wykorzystywać istniejące już aktywności i wydarzenia specjalne, a także „rozbudowywać istniejące tryby i dodać misje, zamiast wydawania znaczących rozszerzeń, takich jak w ubiegłym roku”. Nie powinniśmy więc spodziewać się większych nowości.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Red Dead Online

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze