Skip to main content

Wkrótce pogrzeb Red Dead Online. Gracze organizują ceremonię

„Ubierzcie się w najładniejsze stroje”.

Ostatnia duża aktualizacja Red Dead Online miała miejsce prawie rok temu, więc fani rozgrywki sieciowej w RDR2 postanowili zorganizować pogrzeb produkcji.

Wydarzenie zaproponowali prowadzący twitterowe konto Red Dead News. Pogrzeb odbędzie się 13 lipca, bo właśnie tego dnia w 2021 roku zadebiutowała ostatnia duża aktualizacja Red Dead Online - Blood Money. Od tego czasu pojawiają się co prawda patche, ale Rockstar nie zapewnił nowej zawartości czy innych niespodzianek.

Red Dead News zachęca do „ubrania się w najlepszy strój pogrzebowy”, a także publikowania w mediach społecznościowych zdjęć z ceremonii, wraz z hashtagami #RedDeadFuneral i #SaveRedDeadOnline.

Fani z pewnością mają nadzieję, że „pogrzeb” będzie tak naprawdę katalizatorem zmartwychwstania Red Dead Online - stąd hashtagi, które mają oczywiście dotrzeć do Rockstara. Trudno jednak oczekiwać reakcji deweloperów, bo zorganizowana przez fanów gry kampania #SaveRedDeadOnline trwa już od lutego.

Rockstar nie zasugerował nigdzie, że kończy wsparcie dla Red Dead Online, więc można oczekiwać, że serwery będą działać jeszcze długo. Wszystko wskazuje jednak na to, że Blood Money było ostatnią dużą aktualizacją gry.

Zobacz także