Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rasa Vanduul w nowych nagraniach ze Star Citizen

Plus: dwa filmy z alphy 2.6.

Wczoraj wieczorem deweloperzy ze studia Cloud Imperium Games zorganizowali na Twitchu kolejną prezentację Star Citizen. W trakcie wydarzenia, twórcy ujawnili rasę Vanduul.

To kosmici, którzy będą głównymi przeciwnikami graczy w kampanii fabularnej zatytułowanej Squadron 42. Potrafią przetrwać w przestrzeni międzygwiezdnej, a także odczuwają ból inaczej niż ludzie.

Noszona przez Vanduuli zbroja jest połączona bezpośrednio ze skórą. Porozumiewają się między sobą nie tylko za pośrednictwem mowy, ale także z pomocą gestów oraz umiejętności zmiany koloru ciała.

Z ujawnionych przez twórców informacji wynika, że nie jest to pokojowa rasa. Kosmici koncentrują się przede wszystkim na rozwoju militarnym, co oznacza, że są mocno uzbrojeni.

Podczas internetowej prezentacji, twórcy pokazali cztery filmy poświęcone Vanduulom. Pierwszy zwiastun przedstawia główną jednostkę obcych - potężnego Drillera.

W kolejnym nagraniu deweloperzy opowiadają o procesie tworzenia statków należących do kosmitów - wspomnianego wyżej okrętu, a także maszyny o nazwie Kingship.

Trzeci materiał porównuje rozmiary poszczególnych jednostek, zaś ostatni przedstawia model jednego z Vanduuli.

To jednak nie wszystko, ponieważ twórcy udostępnili również dwa trailery poświęcone następnej aktualizacji Star Citizen - alphy 2.6. Pierwszy film prezentuje nowości, które zostaną wprowadzone w łatce.

Patch zaoferuje między innymi Star Marine - tryb strzelanki z akcją przedstawioną w perspektywie pierwszej osoby. Do tego 48 kolejnych okrętów, 17 misji do wykonania oraz dodatkowy obszar przestrzeni kosmicznej do zbadania.

W drugim nagraniu twórcy pokazali obszerny - trwający nieco ponad 10 minut - fragment rozgrywki. Nie zabrakło strzelania, latania statkiem kosmicznym i eksploracji okrętu.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że alpha o numerze 2.6 miała ukazać się w ubiegłym tygodniu, ale nadal nie została wydana.

Star Citizen to „symulator życia w kosmosie”. Podczas zabawy można rozwijać się i zarabiać na wiele sposobów - zaciągając się do wojska, zajmując handlem lub zostając piratem.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły