Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Psychonauts 2 - zdrowie: jak się leczyć

Leczenie postaci.

W Psychonauts 2 zajmujemy się czasem - częściej lub rzadziej, zależnie od misji i etapu - walką. Podczas starć wrogowie mogą nas zranić. Dobrze więc wiedzieć, jak się leczyć.

Zdrowie postaci określa się jako Mental Health - dla uproszczenia stosujemy jednak tradycyjne nazewnictwo. Punkty zdrowia reprezentowane są ikonkami fioletowych mózgów (1), które widać w lewym górnym rogu ekranu.

Liczbę tych ikonek - i poziom zdrowia - możesz zwiększać, poprzez odnajdowanie w świecie gry połówek mózgów (2). Jeśli znajdziesz dwie, połączą się i otrzymasz dodatkowy punkt zdrowia na stałe.

Zdrowie możesz odzyskać zjadając słodycze (3). Kupisz je w automatach z przedmiotami w bazie Psychonautów, a czasem znajdziesz je podczas misji. By zjeść cukierka czy lizaka, przytrzymaj d-pad w dół lub klawisz C.

Podstawowy sposób leczenia to jednak odnajdowanie w świecie gry świecących na zielono pojemników (4). Różnią się one zależnie od lokacji. Mogą to być beczki, skrzynki lub inne obiekty.

Wystarczy je zniszczyć, a wypadnie z nich lecząca energia (5). Po prostu w nią wejdź, by Raz odzyskał punkty zdrowia. To wszystko.

Więcej porad:

Spis treści: Psychonauts 2 - poradnik i najlepsze porady

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze