Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Psychonauts 2 - jak wyrwać czerwone żarówki (bomby)

Wyciąganie telekinezą.

Podczas zabawy w Psychonauts 2 trafiamy nieraz na wybuchające żarówki, które w praktyce są bombami. Gdy się do nich zbliżymy, po chwili wybuchną, zadając nam obrażenia.

Czasem można je po prostu omijać, ale w niektórych fragmentach musimy się ich pozbyć. By to zrobić, należy użyć mocy telekinezy. Nie wystarczy jednak użyć jej na żarówce.

Najpierw użyj mocy na czerwonej żarówce (1), a potem zacznij ruszać się postacią (trzymając wciśnięty przycisk mocy!) tak, jakbyś chciał iść w tył - tym samym wyrywając bombę z podłoża.

Wyrwaną żarówkę wyrzucisz w dowolnym kierunku, kiedy puścisz przycisk mocy telekinezy. Możesz nią rzucić we wrogów, jeśli są w pobliżu. Zniszczysz też nią fioletowe blokady. Możesz ją też po prostu wyrzucić gdziekolwiek.

Podobnymi bombami strzelają też czasem niektórzy wrogowie. Pamiętaj, że lecące w twoją stronę bomby możesz zestrzelić mocą PSI Blast.

Zobacz też: Psychonauts 2 - jak zniszczyć fioletowe zapory i ściany

Spis treści: Psychonauts 2 - poradnik i najlepsze porady

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze