Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Psychonauts 2 - kupowanie przedmiotów, kryształy

Sklep, automaty i waluta.

W Psychonauts 2 regularnie trafiasz do kwatery Psychonautów. To jednocześnie baza dowodzenia, siedziba agencji i miejsce szkolenia nowych rekrutów (w tym bohatera).

Także w tej właśnie bazie znajdują się automaty z przedmiotami (1).

Są one umieszczone w kilku miejscach, między innymi w sali centralnej czy przy atrium dla stażystów. W automatach tych możesz kupić nowe przypinki, przedmioty do leczenia czy też łączyć karty PSI z rdzeniami.

Wszystko to oczywiście kosztuje. Walutą są fioletowe kryształki. Na szczęście łatwo je zdobyć. Znajdziesz je podczas rozgrywki, ale też w samej bazie Psychonautów.

Zwróć uwagę na fioletowy dymek (2) unoszący się najczęściej wśród roślin. Podejdź do takiego miejsca i wciśnij przycisk interakcji, który pojawi się na ekranie.

Na ziemię wypadną wtedy kryształki (3). Wystarczy, że je zbierzesz, a trafią do twojego portfela. Maksymalna ilość posiadanych kryształów zawsze jest ograniczona, ale w sklepie kupisz przedmioty, które zwiększą ten limit.

Zobacz też: Psychonauts 2 - jak zmieniać moce PSI Powers

Spis treści: Psychonauts 2 - poradnik i najlepsze porady

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze