Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Przedwieczni Bogowie kolejnym dodatkiem do karcianki Hearthstone

134 nowe karty.

Blizzard zapowiedział kolejne duże rozszerzenie do swojej popularnej karcianki. Przedwieczni Bogowie ukażą się na przełomie kwietnia i maja.

Dodatek zaoferuje 134 nowe karty, które będą się skupiać na czterech tytułowych bogach z uniwersum WarCrafta: C'Thun, Y'Shaarj, Yogg-Saron oraz N'Zoth.

Wraz z rozszerzeniem pojawią się dwa nowe, zapowiadane już wcześniej, tryby - standardowy oraz Dzicz. W tym pierwszym zniknie możliwość korzystania z kart wprowadzonych przez dodatki Klątwa Naxxramas oraz Gobliny vs Gnomy. Drugi nie różni się niczym od dotychczasowej rozgrywki.

Jedynym zaprezentowanym obecnie bóstwem jest C'Thun. To karta legendarna, która jest wzmacniana podczas zagrywania kultystów - Krzewicielki Zła czy Starszego Zmierzchu. Zdolność specjalna C'Thuna atakuje wszystkich wrogów podczas wkroczenia na pole bitwy, a siła uderzenia jest zależna od ilości pomocników.

Po debiucie dodatku każdy użytkownik, który w określonym przez Blizzard czasie zaloguje się do gry, otrzyma trzy pakiety kart. Znajdziemy w nich C'Thuna oraz dwóch wspierających go kultystów.

Niektóre karty powrócą w nowym wydaniu. Przykładowo Antyczny medibot pojawi się jako Wypaczony medibot. Zamiast swojego bohatera, będzie leczyć przeciwnika.

Od 15 marca gracze będą mogli składać zamówienia przedpremierowe na dodatek, w ramach którego otrzymają 50 zestawów kart, gdy rozszerzenie będzie dostępne. Paczka została wyceniona na 44,99 euro (około 193 zł).

Komentarze