Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Problemy z ekranizacją Uncharted

Reżyser rezygnuje, Sony szuka nowego podejścia.

Powstająca już od dłuższego czasu ekranizacja serii Uncharted zanotuje najpewniej kolejne opóźnienie - wynika z ostatnich doniesień.

Pomarzyć można

Najnowsza wersja scenariusza powróciła do opracowania, a z prac nad projektem zrezygnował reżyser Seth Gordon - informują serwisy The Wrap i Heroic Hollywood.

Ostatni skrypt to dzieło Marka Boala, autora fabuły do filmu „W pułapce wojny”. Powstał w oparciu o wcześniejszą wersję, napisaną przez Davida Guggenheima („Safe House”).

Właśnie w wyniku takiego obrotu spraw, z prac nad projektem zrezygnował Gordon („Szefowie wrogowie”).

Tom Rothman z wytwórni Sony Pictures miał podobno zabiegać o to, by projekt Uncharted obrał „nową wizję kreatywną”, z mniejszym budżetem.

To kolejny rozdział sagi na temat filmu. W przeszłości w projekt zaangażowani byli między innymi David O. Russell („American Hustle”) czy Neil Burger („Iluzjonista”), a Nathana Drake'a miał grać sam Mark Wahlberg.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze