Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Premiera Shadowrun Returns przełożona na 25 lipca

Gra zadebiutuje jednocześnie na PC i tabletach.

Shadowrun Returns ukaże się 25 lipca, a nie - jak informowało wcześniej studio Harebrained Schemes - pod koniec czerwca.

Taktyczny RPG z turowym systemem walki trafi w tym samym dniu na Steam oraz na tablety. Wersja pecetowa wzbogacona będzie o edytor przygód i narzędzia moderskie.

„Podczas gdy inne gry oferują czasem podobne narzędzia, Harebrained Schemes chce pójść o krok dalej, udostępniając do pełnej edycji i modyfikacji całą kampanię Shadowrun Returns” - czytamy w informacji prasowej.

- Gracze będę mogli budować i przerabiać to, co przygotowaliśmy. To będzie punkt wyjściowy dla tworzenia zupełnie nowych historii - mówi Jordan Weisman, założyciel studia Harebrained Schemes. - Myślę, że jesteśmy pierwszym zespołem, który udostępni na potrzeby modyfikacji całą kampanię i jesteśmy podekscytowani, by zobaczyć dokąd gracze zabiorą ten świat.

Shadowrun Returns zostało ufundowane na Kickstarterze w kwietniu 2012 roku - cel 400 tys. dolarów osiągnięto w 28 godzin. Do końca zbiórki, trwającej miesiąc, gracze wspomogli projekt łączną sumą nieco ponad 1,8 mln dolarów.

Zobacz także: Poradnik do Shadowrun Returns

Shadowrun Returns - Gameplay
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze