Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nieoficjalnie: Premiera Battlefield 4 na PC i konsolach - 31 października

Pojawił się plakat reklamowy z informacjami, potwierdzającymi wcześniejsze doniesienia.

Serwis BF4Central opublikował plakat reklamowy Battlefield 4, pochodzący z międzynarodowej sieci sklepów z grami EBGames. Z opublikowanych informacji wynika, że tytuł ukaże się na PC, X360 i PS3 już 31 października, co potwierdza wcześniejsze doniesienia.

Plakat promocyjny

Plakat zawiera informacje o trybie dowódcy, o którym wspominano także w materiałach promocyjnych sklepu GameStop. Powróci również możliwość zakupu wersji Premium, zapewniającej użytkownikom wcześniejszy dostęp do wszystkich planowanych DLC, dodatkowe mundury oraz bronie.

Pierwsze rozszerzenie zatytułowano podobno Drone Strike. Na plakacie nie podano jednak daty premiery oraz szczegółów na temat dodatku.

„Ekscytująca kampania dla pojedynczego gracza zabierze was w podróż po świecie w roli członka elitarnej grupy żołnierzy” - czytamy.

Wcześniej pojawiały się także nieoficjalne doniesienia, mówiące o trzech dostępnych w rozgrywkach sieciowych frakcjach - USA, Rosji i Chinach. Electronic Arts przygotowuje również ulepszoną wersję systemu Battlelog, który będzie śledził „każdy nabój, każdego przeciwnika i każdy detal sieciowej kariery”.

EA potwierdziło już, że gra ukaże się na PlayStation 4. Prawdopodobnie pojawi się więc także na nowym Xboksie. Data premiery na tych platformach pozostaje nieznana.

Zobacz także: Analiza techniczna dema Battlefield 4: Na rybach w Baku.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze