Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Predator Hunting Grounds - ruch Predatorem, skakanie i chodzenie po drzewach

Predkour - szczegóły systemu.

Jednym z największych atutów Predatora w Predator Hunting Grounds jest jego mobilność. Łowca w łatwy sposób może wykonywać duże skoki i przemieszczać się w koronach drzew, patrząc na ofiary z góry.

Aby wejść na drzewo, spójrz na nie i naciśnij przycisk widoczny na ekranie (1). Drzewa, na które możesz się wspiąć, oznaczone są czerwonym kolorem (2).

Skok na drzewo możesz wyprowadzić nawet z większej odległości, bo jest wykonywany automatycznie. Warunkiem jest wyświetlenie wspomnianej ikony.

Wchodząc na drzewo, aktywujesz tzw. system Predkour, czyli parkour w wykonaniu predatora. Wokół siebie zobaczysz gałęzie i linie na drzewach oznaczone na czerwono (3). To elementy, na które możesz się wspiąć lub na nie przeskoczyć. Wystarczy, że będziesz przemieszczał się w ich stronę, nie musisz naciskać skoku.

Jeżeli jednak chcesz skoczyć na gałąź, która nie jest na wprost, możesz na nią spojrzeć i nacisnąć przycisk skoku - o ile jest wyświetlony obok tej gałęzi. Możesz też dwukrotnie nacisnąć przycisk kucania (C na PC, kółko na PS4), aby zejść z gałęzi.

Predator ma też możliwość wykonania tzw. Naskoku, czyli po prostu dużego i wysokiego skoku. Aby go wykonać, przytrzymaj lewy CTRL na PC lub R1 na PS4, wskaż miejsce lądowania (4), a potem puść przycisk.

Naskok zużywa niewielką część wytrzymałości, ale możesz też podczas lotu przytrzymać przycisk ataku, aby uderzyć przy lądowaniu, co zużyje znacznie większą ilość paska.

Następnie: Predator Hunting Grounds - leczenie Predatora, odzyskiwanie zdrowia

Spis treści: Predator Hunting Grounds - poradnik i najlepsze porady

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze