Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ponad godzina pustynnej rozgrywki z Battlefield 1

Bronie, pojazdy i klasy.

Electronic Arts zorganizowało na targach Gamescom spory pokaz rozgrywki z nowej mapy z gry Battlefield 1, dostępnej w startujących 31 sierpnia testach beta.

Klasa elitarna

Zapis z hal targowych jest jednak wyjątkowo niskiej jakości i chaotyczny, z ciągłym przełączaniem perspektywy pomiędzy graczami. Z pomocą przychodzi kanał „LevelCapGaming”, oferujący ponad godzinę ujęć - w 1080p60.

To ten sam mecz, ale prezentowany z perspektywy tylko jednej osoby. Pomimo tego, nadal mamy szansę zobaczyć całe spektrum klas postaci, pojazdów i broni.

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Jest też pierwsze spojrzenie na jeepa z karabinem maszynowym czy pojazd opancerzony z miotaczami ognia.

Akcja toczy się na dużej mapie Pustynia Synajska. To pole bitwy na wschód od El-Dżifar w Syrii składa się głównie z otwartych przestrzeni, ale są także wąwozy, zabudowania czy tory kolejowe.

Właśnie tę lokację zwiedzimy podczas startujących 31 sierpnia, otwartych testów beta na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Członkowie społeczności Battlefield Insider mogą liczyć na wcześniejszy dostęp, jeśli dołączą przed 21 sierpnia.

Pewną innowacją będzie też możliwość sprawdzenia specjalnych klas elitarnych - żołnierza w zbroi płytowej dzierżącego ciężki karabin czy wojownika z miotaczem ognia. Postacie te nie są dostępne przez cały mecz, przypominają nieco herosów z Battlefronta.

Pełna wersja Battlefield 1 ukaże się 21 października.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze