Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pomysłowa pułapka w Fallout 76 katapultuje martwych graczy

Oprawca zaprasza na zakupy.

Xntryk 1 - jeden z graczy Fallout 76 - skonstruował pomysłową pułapkę na innych mieszkańców postapokaliptycznego świata. Tragiczne losy swoich ofiar nagrywa i publikuje na YouTube.

W grze można budować własną bazę i wyposażyć ją, między innymi, w kioski z przydatnymi przedmiotami. Projektant pułapki stworzył zapadnię przed takimi właśnie automatami.

Nieświadomi użytkownicy z radością zwiedzają jego obóz, chcą zrobić zakupy, a gdy przeglądają asortyment, Xntryk wciska przycisk, obserwując całe zajście z drugiego pomieszczenia.

Ofiara spada ze sporej wysokości do dołu z kolcami i miotaczami płomieni. Natychmiastowa śmierć jest gwarantowana nawet w przypadku postaci na wysokim poziomie doświadczenia.

Co więcej, zwłoki graczy są następnie katapultowane - dla lepszego efektu.

Można też spędzać czas obserwując wystrzeliwane w powietrze ghule

Inni użytkownicy też coraz częściej stosują podobne pułapki, choć większość stawia wyłącznie na katapultę i wystrzeliwanie w dal żywych bohaterów. Przed zakupami warto więc rozejrzeć się i zwrócić uwagę, czy w pobliżu nie ma innej postaci kręcącej się w pobliżu podejrzanego przycisku.

Następnie: Nowy Need for Speed - zapowiedź już 14 sierpnia

O autorze

Awatar Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Komentarze