Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Polska gwiazda CS:GO - pasha - powalczy w klatce

Już w lutym.

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski - najbardziej rozpoznawalny gracz CS:GO w Polsce - może i nie rywalizuje już z najlepszymi zawodnikami na świecie w profesjonalnych zmaganiach, lecz nowa ścieżka w karierze zaprowadziła go nietypową drogą - do walki w klatce.

Gracz - zawsze słynący z formy fizycznej, co odzwierciedla sam pseudonim - będzie walczył z youtuberem Michałem „Owcą” Owczarzakiem. Starcie odbędzie się 5 lutego w ramach gali HIGH League w krakowskiej Tauron Arenie.

Galę poprowadzi Malik Montana. To już drugie wydarzenie tego typu, na popularności sierpniowego, gdzie pojawili się inni influencerzy, jak Łukasz „Lukas TV” Wdowiak czy też Jakub „Japczan” Piotrowicz.

„W okrągłej klatce naprzeciw siebie staną legendarny e-sportowiec i słynny youtuber. Dotychczas pokazywali swoją wielką klasę i najwyższy poziom w Counter-Strike'u i na siłowni. Teraz staną przed największym życiowym wyzwaniem” - czytamy w opisie.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze