Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Policja w Chinach musiała zamknąć Pizza Hut - przez Genshin Impact

Współpraca poszła aż za dobrze.

W Chinach trwa wspólna akcja promocyjna sieci pizzerii Pizza Hut i studia miHoYo, odpowiedzialnego za popularne Genshin Impact. W ramach promocji gracze wybierający się do pizzerii mogą zdobyć nagrody w grze.

W wyniku akcji gracze Genshin Impact zaczęli tłumnie odwiedzać restauracje, co zmusiło chińską policję do tymczasowego zamknięcia co najmniej jednego lokalu, choć pojawiają się doniesienia, że takich przypadków mogło być więcej. Stało się tak przede wszystkim ze względu na restrykcyjne obostrzenia wprowadzone w związku z pandemią.

W ubiegłym roku podobna promocja była prowadzona wespół z siecią KFC i efekty również były podobne - gracze ustawiali się w długie kolejki, a pod restauracjami stale utrzymywał się tłok. Wtedy także policja zdecydowała o zamknięciu lokali w Szanghaju i Hengzhou. Świetnie obrazuje to, jak wielkim fenomenem stało się Genshin Impact.

Gra dostępna jest obecnie na platformach mobilnych, PC, PS4 i PS5, a w przygotowaniu jest wersja na Nintendo Switch. Do gry zmierza też spora aktualizacja 3.1, która prawdopodobnie wprowadzi trójkę nowych postaci, w tym aż dwie „pięciogwiazdkowe” - Cyno i Nilou.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze